Nuotolinis seminaras mokytojams "Šiuolaikinė fizinio ugdymo pamoka"

  • Titulinis
  • Naujienos
  • Nuotolinis seminaras mokytojams "Šiuolaikinė fizinio ugdymo pamoka"

Nuotolinis seminaras mokytojams "Šiuolaikinė fizinio ugdymo pamoka"

2021 10 28


Spalio 27 d. Lietuvos olimpinė akademija (LOA) organizavo nuotolinį seminarą mokytojams „Šiuolaikinė fizinio ugdymo pamoka“. Dalyvavo per 200 klausytojų iš visos Lietuvos. Įžanginį žodį tarusi LOA prezidentė, Klaipėdos universiteto prof. dr.  Asta Šarkauskienė pasveikino visus susirinkusius ir pristatė seminaro pranešėjus, o seminaro moderatorė LOA referentė olimpiniam ugdymui Ramūnė Motiejūnaitė pasidžiaugė mokytojų žingeidumu, noru mokytis ir tobulėti.
Seminaro metu mokslininkių grupė aptarė Bendrųjų programų atnaujinimo gaires. Pranešėjos doc. dr. Aušra Lisinskienė, Vytauto Didžiojo universitetas, dr. Agnė Slapšinskaitė Dackevičienė, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, Vaiva Baltramiejūnaitė-Čepaitė, 3Q Health Education Institute, Snaiguolė Eglė Kuosienė, Nacionalinė švietimo agentūra, kalbėjo apie atnaujinamas programas, iš kur kilo idėja, kokie darbai nuveikti ir kad ateityje vyks mokymai bei seminarai Bendrųjų programų įgyvendinimui.
Sporto psichologė Aistė Žemaitytė savo pranešime „Motyvacijos jėga mokiniams ir pedagogams“ akcentavo mokytojo motyvacijos ir savivertės galią dirbant su mokiniais. Pranešėja patarė, kaip atrasti komandoje lyderius, „winner‘ius“ ir charizmas, kaip analizuotis save, kaip kurti gerą savijautą.
Dziudo trenerė, vaikų sporto studijos Tapkčempionu.lt įkūrėja Ieva Kublickienė pateikė kitokių idėjų, kaip galima vesti fizinio ugdymo pamokas per žaidybinę jogą. Pranešėja pasidalino savo patirtimi, kaip ji kuria nuotaiką pamokoje ir kaip ji randa bendrą kalbą su mokiniais.
Futbolo treneris dr. Donatas Gražulis kalbėjo apie netradicines sporto šakas, jas pristatė ir aptarė jų įtraukimą į fizinio ugdymo pamokas.
Seminarą apibendrino ir savo įžvalgas pateikė Lietuvos olimpinės akademijos direktorė Enriketa Prunskienė.
Dėkojame lektoriams už įdomius ir informatyvius pranešimus. Džiaugiamės, kad mokytojai domisi ugdymo naujovėmis, ieško naujų būdų vaikų ugdymui įvairinti.