Nuotolinis seminaras mokytojams „Sėkminga fizinio ugdymo pamoka XXI a.“

  • Titulinis
  • Naujienos
  • Nuotolinis seminaras mokytojams „Sėkminga fizinio ugdymo pamoka XXI a.“

Nuotolinis seminaras mokytojams „Sėkminga fizinio ugdymo pamoka XXI a.“

2020 11 14


Lapkričio 11 d. Lietuvos olimpinė akademija (LOA) su socialiniais partneriais - Vilniaus kolegija (VK) - organizavo nuotolinį seminarą mokytojams „Sėkminga fizinio ugdymo pamoka XXI a.”. Dalyvavo per 500 klausytojų iš visos Lietuvos. Įžanginį žodį tarusi VK Pedagogikos fakulteto dekanė Vaiva Juškienė pasidžiaugė mokytojų žingeidumu, noriu mokytis ir tobulėti, o seminaro moderatorė LOA referentė olimpiniam ugdymui Ramūnė Motiejūnaitė apibrėžė seminaro aktualumą - fizinio ugdymo pamoka yra efektyvi priemonė stiprinanti mokinio sveikatą, gerinanti fizinį aktyvumą. LOA administratorius Karolis Būdava ir LSU studentė Kornelija Obolevičiūtė savo pranešime „E-sportas – fizinio aktyvumo ateitis?” supažindino su elektroniniu sportu: kas tai, kaip vyksta treniruotės ir varžybos, kodėl šis sportas populiarėja, kur šio sporto vieta žvelgiant į mūsų tradicinį sportą. Ž. Savicko sporto klubo kinezeterapeutas Vilius Grudžinskas pranešime „Vaikų, turinčių laikysenos problemų, adaptacija į sportą” pristatė pagrindines laikysenos ir stuburo problemas, pasidalino patirtimi, kaip savo darbe koreguoja žmonių laikysenos problemas, pademonstravo, kaip taisyklingai atlikti bazinius judesių pratimus fizinio ugdymo pamokoje, kaip sportuoti su vaikais, kurie turi stuburo iškrypimų ir pan.
Vilniaus regbio akademijos treneriai Vidmantas Valys ir Giorgi Chubinidze supažindino su regbio žaidimo pradmenimis, paaiškino, kaip mokyti vaikus šios sporto šakos elementų. Dziudo trenerė, vaikų sporto studijos Tapkčempionu.lt įkūrėja Ieva Kublickienė pristatė kitokią fizinio ugdymo pamokos galimybę per žaidybinę jogą.
Dėkojame lektoriams už įdomius ir informatyvius pranešimus. Džiaugiamės, kad mokytojai domisi ugdymo naujovėmis, ieško naujų būdų vaikų ugdymui įvairinti.