Konferencija „Integralus kūno ir proto aktyvumas“

Konferencija  „Integralus kūno ir proto aktyvumas“

Klaipėdos universiteto Kūno kultūros katedra (partneris Lietuvos olimpinė akademija) 2019 m.  kovo 21 d. organizavo tarptautinę mokslinę-praktinę konferenciją „Integralus kūno ir proto aktyvumas“.
Visus konferencijos dalyvius pasveikino ir produktyvaus darbo integraliai plėtojant kūno ir proto aktyvumą palinkėjo Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanė prof. dr. Leta Dromantienė ir Kūno kultūros katedros vedėja prof. dr. Asta Šarkauskienė.
Konferenciją sudarė 2 dalys: teorinė ir praktinė. Teorinėje dalyje pranešimą apie Tarptautinio olimpinio judėjimo kaitą ir perspektyvas skaitė prof. dr. Algirdas Raslanas. Dr. Vytė Kontautienė apžvelgė „Šalutinį“ fizinio aktyvumo poveikį psichologiniu aspektu, o doc. dr. Julija Andrejeva pristatė Kineziterapijos poveikį naudojant TRX įrangą pacientų po galvos traumų pusiausvyrai, koordinacijai ir gyvenimo kokybei.
Praktinė dalis sporto pedagogams visada yra įdomiausia ir labiausiai laukiama. Savo patirtimi dalinosi ne tik mūsų šalies sporto specialistai, bet ir kolegos iš Latvijos sporto akademijos. Doc. dr. Ivars Kravalis pateikė daug  bendradarbiavimo užduočių, kurias kūno kultūros ir sporto užsiėmimuose gali atlikti įvairaus amžiaus vaikai. Šias visas užduotis praktiškai išbandyti turėjo galimybę konferencijos dalyviai. Doc. dr. Kalvis Ciekurs yra turizmo srities specialistas. Jis pasidalino savo sukaupta patirtimi šioje srityje. Taip pat buvo pristatytas Patyriminės pedagogikos metodų taikymas (dokt. Ramūnė Motiejūnaitė), Pozityvumo svarba žaidžiant tinklinį (dr. Sigita Derkintienė) bei Futbolo technikos mokymas taikant netradicines priemones (Marius Komovas).
Konferencijos pabaigoje studentai, studijuojantys Klaipėdos universiteto Kūno kultūros ir sporto pedagogikos studijų programoje, linksmai bei išmoningai pristatė sporto šakas. Konferencija pasibaigė nuotaikingu Zumbos šokiu, kurį pašokti pakvietė Kūno kultūros ir sporto pedagogikos studijų programos 4 kurso studentė Milda Katauskaitė.
Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie konferencijos organizavimo ir jos sklandžios eigos: Klaipėdos universiteto administracijai, Lietuvos olimpinei akademijai, Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centrui, Kūno kultūros katedros kolektyvui, studentams, treneriui Vincui Murauskui bei visiems konferencijos dalyviams - pedagogams.
Čia galite rasti daugiau renginio nuotraukų.

Prof. dr. Asta Šarkauskienė

Rėmėjai

Sprendimas: UAB "Fresh Media"
© 2018. Visos teisės saugomos
lt en